ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ

بایگانی آذر ۱۳۹۲ :: پاسداران فرهنگ/سماء.

پاسداران فرهنگ/سماء.

به کانال سخن_نو بپیوندید

به کانال سخن_نو بپیوندید

پاسداران فرهنگ/سماء.

هدف از ایجاد این پایگاه اینترنتی الفت بیشتر با جوانان وطنم یعنی ایران است باشد تا با همدلی و همراهی در راه صواب دست همدیگر را بگیریم و تا قله های سرافرازی با هم دیگر باشیم

پیام های کوتاه
آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
پیوندهای روزانه

۷ مطلب در آذر ۱۳۹۲ ثبت شده است

برای کسی که دوستش داریم چه کار کردیم ؟ چه کار با داریم آیا او را به یاد می آوریم؟ آیا اصلا احساس نیاز می کنیم به وجودش در زندگی خود؟ خودم را می گویم چگونه شد که روزی نبود که او را از یاد ببرم ولی همینکه پشت لب هایم سبز شد دیگر خود را خیلی بزرگ دیدم و خار تکبر چشمم را کور کرد؟ مگرمی شود چشمی ببیند ولی کور باشد؟ و یا گوشی بشنود و کر باشد؟ و یا حتی زبانی حرف بزند ولی لال باشد؟ قلبی در هر دقیقه 60 بار بزند ولی کار نکند؟ مغری محاسبه کند و مشکلترین مسائل ریاضی و فیزیک را جل کند ولی نتواند فکر کند؟ و ده ها سوال دیگر و هزاران تعجب دیگر...

این کسی که از او حرف زدم نه دختر و یا پسری است که دوران نامزدی خود را طی می کنند و نه در مورد فرزندی که پدر و مادر خود را دوست دارد ولی نمی تواند به خاطر دوری از آنها آنها را ببیند و نه رفیقی بود که چند سال است او را ندیده ام...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۲ ، ۲۰:۱۸
...عابدینی...

افسران - گــدای یک جــرعــه   "مـی"   حســیــنیم ...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۹۲ ، ۲۰:۳۶
...عابدینی...


اربعین رسیده است و کاروان بی دلان می روند تا برسند. حضرت ارباب حضرت عشق چیزی جز خستگی پاهایام را نیاورده ام می بینی که چگونه از محبت تو دیگر توان راه رفتن ندارد پاهایم به من می گفتند پس چرا نمی رسیم؟ چرا مرا نمی رانی؟ اما حال که به مقصد رسیده ام ...
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۲ ، ۱۹:۲۲
...عابدینی...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۲ ، ۱۹:۱۸
...عابدینی...

همواره جلوه هایی از رهبری رهبران الهی بر مردم خویش پوشیده بوده است و از آن خبر نداشتند ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و به یقین مطالب خیلی کمی از رهبری رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای می دانیم با هم دیگر بخوانیم که چگونه فردی رهبر ما است:!

 حافظان امنیت کشور، همواره درصدند تا تروریست ها و اشرار عامل ناامنی را در چنگال قانون گرفتار کنند. چندین سال پیش یکی از این اشرار توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر می شود. اما پس از دستگیری و اطلاع یافتن رهبر معظم انقلاب از ماجرا، ایشان دستور به آزادی این شرور می دهند. یکی از سرداران بزرگ سپاه در بیان جزئیات این واقعه می گوید:

سالها به دنبال یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان بودیم. این شرور هم در مسأله قاچاق مواد مخدر فعالیت زیادی داشت و هم تعداد زیادی از پاسداران را به شهادت رسانده بود. بالاخره توانستیم با روشهای پیچیده اطلاعاتی او را به منطقه ی خاصی برای مذاکره دعوت کنیم. پس از ورود او و همراهانش به آنجا دستگیرشان کردیم و به زندان انداختیم. خیلی خوشحال بودیم. او کسی بود که می توانست حکم قضایی اش مثلا پنجاه بار اعدام باشد.

در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم، این مسأله را مطرح کردم و خبر دستگیری و شرح ما وقع را به ایشان گفتم و منتظر عکس العمل مثبت و خوشحالی ایشان بودم.

رهبر معظم انقلاب بلافاصله فرمودند:
((همین الآن بگویید آزادش کنند))

من بدون چون و چرا زنگ زدم و بلافاصله با تعجب بسیار زیاد پرسیدم: آقا! چرا؟ من اصلا متوجه نمی شوم که چرا باید این کار را می کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟

رهبری گفتند:((مگر نمی گویی دعوتش کردیم؟
))

دستور اسلام است که اگر از کسی دعوت می کنی و مهمان توست، حتی اگر قاتل پدرت هم باشد حق نداری او را آزار دهی.
من بعد از این جمله خشکم زد و البته ایشان فرمودند:((حتما دستگیرش کنید.))
چندی بعد ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۲ ، ۱۳:۱۴
...عابدینی...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ آذر ۹۲ ، ۱۹:۲۱
...عابدینی...

سلام علیکم

شاید اسم خاکریز بدون مرز برای شما مفهوم مانوسی نباشد چه چیزی به نظرتان می آید ؟فکر می کنید اکنون در میدان جنگ مسلحانه رو در روی دشمن ایستاده ایم و با او جنگ می کنیم؟ آیا فکر می کنید دشمن فقط به شما تیر می زند و هیچ کاری و هدفی غیر از این ندارد؟ اصلا بگویید ببینم اسم دشمن چیست ؟چرا به ما حمله کرده است؟ مگر ما چه گناهی کرده ایم و یا چه جرمی مرتکب شده ایم؟ آیا شما یا من یا او در این جبهه سربازیم یا سرداریم یا سرلشگر؟ فرق سرباز با سرلشگر چیست؟ سلاح های دشمن در چه چیز هایی خلاصه می شود؟

شاید سوالاتی که از وجدان شما پرسیده شد اندکی مورد تعجب واقع شود و یا حتی مورد خنده و تمسخر قرار گیرد. دوستان هم وطنم خود شما بهتر از من می دانید که مفهوم این سوالات چیست آیا غیر از این است که ملت ایران در یک رویایی واقعی و طافت فرسا در مقابل استکبار با تمام پلیدی آن ایستاده است؟ من و شما جوانان این کشور اسلامی هستیم جوانانی که ادامه چوانان شهید و جانباز هستند.

هدف من از ایجاد این وبلاگ این بود که الزامات رزم در جبهه فرهنگی را یاد بگیریم تا شاید بتوانیم اندکی از رسالت عظیم خود را ادا کنیم.

منتظر مطالب چدید و خواندنی باشید/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۲ ، ۰۶:۲۳
...عابدینی...