ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ

بایگانی ارديبهشت ۱۳۹۵ :: پاسداران فرهنگ/سماء.

پاسداران فرهنگ/سماء.

به کانال سخن_نو بپیوندید

به کانال سخن_نو بپیوندید

پاسداران فرهنگ/سماء.

هدف از ایجاد این پایگاه اینترنتی الفت بیشتر با جوانان وطنم یعنی ایران است باشد تا با همدلی و همراهی در راه صواب دست همدیگر را بگیریم و تا قله های سرافرازی با هم دیگر باشیم

پیام های کوتاه
آخرین مطالب
پیوندهای روزانه

۸ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

فقط یک ماه مانده تا مستی ...

غنیمت بشماریم

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۷:۵۳
...عابدینی...

همان کسانی که ادعای رای آزاد را دارند اکنون به گدایی آرای نمایندگان میپردازند/ رییس نشدن عارف پیشاپیش مبارک

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۱:۴۳
...عابدینی...

به حضرت موسی (ع) ندا رسید که اگر خواستی به کوه طور بیایی شخص یا چیزی را بیاور که ازخودت پست‌تر باشد و تو از او بهتر باشی. حضرت موسی رفت و سگی را آورد در بین راه  به خودش خطاب کرد: ای موسی! از کجا معلوم که تو از او بهتر باشی؟ بلافاصله قلاده سگ را باز کرد و سگ را رها کرد و به کوه طور رفت خطاب آمد: یا موسی! چرا دست خالی آمدی؟ عرض کرد: پروردگار! هر چه فکر کردم چه کسی یا چه چیزی را بیاورم،‌ نتوانستم؛‌ زیرا شاید آن‌ها بهتر از من باشد. خطاب آمد: بارک‌الله ای موسی! اگر آن سگ را آورده‌ بودی برای تو مشکل به وجود می‌آمد، و حتی بعضی تعبیر آوردند که ما تو را از نبوت کنار می‌زدیم.

درس اخلاق آیت الله علوی گرگانی

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950219000271

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۵:۰۸
...عابدینی...


خطابم به رئیس جمهور محترم دکتر روحانی است از ایشان صمیمانه میخواهم تا به خاطر مصلحت خودشان هم که شده باشد مواضع خود را اصلاح کنند و اینگونه صریح مقابل رهبری معظم نایستد. نه تنها شان اجتماعی ایشان بالا نمی رود بلکه سقوط میکنند.

سقوط، سقوط، سقوط

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۴:۵۹
...عابدینی...


شنیدم دکتر روحانی گفته اند که پیشرفت هند به خاطر زبان انگلیسی بوده است از جواب سخن ایشان میگذرم چون این روزها اینقدر طنز برای سخنان ایشان درست کرده اند که نیازی به جواب نیست.

میگویم کاش به جای این که سنگ زبان استعمار را بر سینه خود بزنیم هوای زبان مادری خودمان را داشته باشیم که همان غربی ها دارند نابودش میکنند.

اشتباه نشود منکر تعلیم زبان نیستیم اما خوب است به تجربه ملت های استعمار زده نگاه کنیم که هیچ کشوری به خاطر رسمیت یافتن زبان استعمار پیشرفت نکرده است.

هوشیار باشیم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۱:۰۴
...عابدینی...

در خبرها خواندم که دیروز پس از اینکه تروریست ها منطقه خان طومان را در سوریه پس گرفتند از سپاه مسلمانان شهدای زیادی گرفتند، کاری ندارم که این شهدا ایرانی، سوری، افغانی و یا از هر ملیت دیگری بودند مهم این است که در سایه خون آنها من و شما میتوانیم آسوده باشیم و دین خود را حفظ کنیم.

غفلت نکنیم که اگر عفلت کنیم پشیمانی تمام نشدنی را تچربه خواهیم کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۵:۱۹
...عابدینی...


بچه که بودیم پدر و مادرمان را کلافه میکردیم که ماشین اساب بازی میخواهیم چون دوستمان خریده بود و نمیتوانستیم تحمل کنیم

و الآن که به ظاهر بزرگ شده ایم هنوز هم زمین و زمان را کلافه کرده ایم که ماشین میخواهیم و آن هم از نوع سوار شدنی اش را

عجب تناسبی فکر میکنم اگر بگویم هنوز کودک هستیم اشتباه نکرده ام.

هنوز بچه هستیم.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۱:۰۲
...عابدینی...

باید هزاران مرتبه به کلمه کلمه سخنان رهبر عزیزمان آفرین و درود بفرستیم و سخنانش را برای فرزندان خودمان به یادگار بگذاریم.

از همان لحظه اول فرمود که دولت آمریکا دولتی عهد شکن است ولی حتی بعضی از ما حزب اللهی ها هم به حرفهایش شک کردیم و گفتیم که توافق شد و آمریکا قبول کرد که کارهایی را انجام دهد اما رهبر حکیم پشت ماجرا را هم میدانست و سخن میگفت.

او داستان نمیگوید یا ار تجربه های خودش میگوید که دیده و شنیده است و یا بر اساس قرآن و سخن اهلبیت محاسبه میکند و سخن میگوید.

و اکنون که هر روز با عهد شکنی جدید آمریکا و انصار او مواجه میشویم به او بیشتر ایمان می آوریم و ای کاش دیگر این را امتحان نکنیم که چیزی جز ضرر نیست

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۰:۳۰
...عابدینی...